Willa Nad Dunajcem
+48 500 268 548 +48 18 2666099

Extreme

Extremalne wyzwania i dreszczyk emocji

Paintball 

Zabawa w "wojnę" dla dorosłych, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów. W paintballu liczy się inteligencja, opracowanie taktyki, szybkość myślenia i zdecydowanie oraz współpraca zespołu aby pokonać przeciwnika, a nie kondycja czy siła. Miejsca starć to lasy podhalańskie. Każdy uczestnik otrzymuje marker z kulkami, kask oraz ubranie ochronne.


Motocross

Forma wyścigów motocyklowych rozgrywana na specjalnych torach do tego przystosowanych. Tory motocrossowe usypane są zazwyczaj z piasku, gliny lub ziemi. Świetna zabawa dla grup kameralnych zorganizowana na wyznaczonym torze w Nowym Targu.


Jeep Off Road

 Fascynujące rajdy prowadzą przez najciekawsze miejsca rejonów otaczających Tatry. Na trasie rajdu mogą być wyznaczone odcinki specjalne, gdzie kierowcy mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w jeździe profesjonalnie przygotowanymi samochodami na czas. Początek i zakończenie trasy w Bukowinie Tatrzańskiej lub Lipnicy Wielkiej.


Wyprawy na Quadach

Quady w górach to wspaniały pomysł na zwiedzenie okolicy i podziwianie widoków. Możliwość wynajęcia jednego lub większej ilości quadów. Na Podhalu można sprawdzić swoje umiejętności i pokonać quadem wcześniej przygotowany i sprawdzony tor przeszkód. Osoby, które po raz pierwszy wsiadają na quada muszą przejść obowiązkowy instruktaż z obsługi pojazdu oraz zasad poruszania się nim. Istnieje możliwość wynajęcia większej ilość quadów dla grup zorganizowanych. Świetna zabawa w Tatrach o każdej porze roku i dla każdego! Zorganizowane imprezy są zabezpieczane przez licencjonowanych instruktorów.


Skok w tandemie ze spadachronem 

Skok w tandemie z 4000m często w towarzystwie skoczka-kamerzysty, który nagrywa pierwszy w życiu skok pasażera. To najprostszy sposób aby poczuć się jak doświadczony skoczek spadochronowy. Żeby wyskoczyć wystarczy 10-15 minut przygotowania. Do skoku tandemowego nie są wymagane ani badania lekarskie ani szkolenie teoretyczne.


Loty widokowe na Podhalu

Spojrzenie z wysokości kilkuset metrów na Podhale, Orawę oraz Tatry daje niepowtarzalną okazję odkrycia na nowe jego uroków i tajemnic. Coś co wydawało się dobrze znane, nagle zaskakuje nowym wyglądem i świeżością. Przeżyj niesamowite chwile na pokładzie naszego samolotu i delektuj się wspaniałymi widokami.


Skutery śnieżne

To 3-godzinne wycieczki w formie snow safari przystosowane do jazdy zarówno po drogach jak i bezdrożach, potrafi się poruszać równie dobrze po śniegu, jak i po lodzie. Start z zimowej bazy na Gubałówce. Piękna przygoda dla osób, które po raz pierwszy będą prowadziły skuter śnieżny oraz dla doświadczonych już riderów.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...